Güncel Blog

Pudra Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Pudra Renk ve Ayakkabı Rengi Uyumu hakkında sizlere detaylı bilgiler aktardık! İşte pudra elbise altına en uygun ayakkabı renkleri.

0 880

Pudra elbise modelleri 2021 moda trendleri arasında ilk sırada yer alır iken kombin hazırlamak isteyen bayanların aklında çeşitli sorular var. Pudra ile birlikte renk uyumu konusunda daha önce sizlere çeşitli bilgiler vermiştik. Bu konumuz içerisinde de pudra elbise altına hangi renk ayakkabı giyilir onu anlatacağız.

Pudra elbise altına hangi renk ayakkabı giyilir konusunda çok fazla akıllarda soru işareti bırakıyor. Kadınlar için bilinen en önemli kural tabi ki elbiseyi gösteren en önemli detayın ayakkabı olmasıdır.

Pudra Renk ve Ayakkabı Rengi Uyumu

Pudra renk elbise altına her renk ayakkabı giyilmemek ile birlikte ayakkabının tarzı da önemlidir. Öncelikle bunu aktarmamız gerekirse yüksek topuklu ve platform topuklu ayakkabılar tercih edilir.

Pudra renk elbisenin altına en çok yakışan ayakkabı rengi ise gold, siyah ve diğer metalik tonlar olmaktadır. Tabi ki ayakkabı rengine karar verirken çanta ve aksesuarlarınızın rengi de önemlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SGK Rapor Parası Hesaplama