Güncel Blog

Proplan Köpek Maması ile Mutlu Köpekler

0 2

Köpeklerin doğru şekilde beslenmesi, sadece onların sağlıkları ile ilgili bir konu değildir. Aynı zamanda genel keyif durumları ve mutlulukları da beslenmeleri ile yakından ilgilidir. Mutlu ve keyifli köpeklere sahip olmak istiyorsanız, onları doğru şekilde beslemeye özen göstermelisiniz. Bu noktada özel olarak geliştirilen köpek maması seçenekleri arasından seçim yapabilir ve can dostlarınızın ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz.

Köpek mamaları; inek, kuzu, balık, hindi ve tavuk gibi hayvanların etleri ile üretilir. İçerisinde belli oranda da yağ olur. Ancak kaliteli bir mamadaki protein oranı yüksektir. Protein oranının yüksek olması, mamanın besleyiciliği adına oldukça önemlidir. Proplan, buradaki genel hususlara göre üretim yapan önemli bir marka. Dünyada ve ülkemizde, kalitesi nedeniyle yoğun olarak tercih ediliyor.

Proplan Köpek Maması Farkı

Proplan köpek maması, taze etler kullanılarak üretiliyor ve içerisindeki protein oranının yüksek olmasına dikkat ediliyor. Ayrıca mamaya lezzet katmak için içerisinde belli oranda yağ da bulunuyor. Vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanması için farklı doğal ürünler de ekleniyor ve ortaya muhteşem sonuçlar çıkıyor.

Yapılan üretimlerde köpeklerin yaşları da dikkate alınıyor. Proplan yavru köpek maması, bu şekilde üretilmiştir ve sadece yavru köpekler için uygundur. Onların gelişimlerini sorunsuz olarak tamamlaması için belli bir dönemde bu mamalar kullanılabilir. Ayrıca bu mamaları, yavru köpeklerin bağışıklık sistemini de destekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.