Güncel Blog

Kolay Eyeliner Nasıl Çekilir?

Eyeliner nasıl çekilir? Kolay eyeliner çekmek isteyen bayanlar için pratik öneriler sizlerle.

0 183

Kadınların en önem verdiği konulardan biri olan makyajda sanırım herkesin en çok zorlandığı taraf eyeliner çekmektir. Çekilen iki eyelinerın da eşit incelikte olması ve kuyruk uzunlukları makyajda en zor aşamadır.

Gözü hem iri göstermeye yardımcı olurken hem de dikkat çekmesini sağlayan eyeliner ile düşük bir göz yapmanız da mümkün gözlerinizi daha çekik göstermeniz de.

Kozmetik mağazalarında ya da internette farklı bir çok markanın eyeliner ürünü olduğu gibi bu eyelinerlar arasında farklılıklar da bulunmaktadır. İnce eyeliner, kalın uçlu eyeliner, eyeliner kuyruğu, dip eyeliner gibi çeşitli modeller üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Eyeliner Çekmenin En Kolay Yolu!

Ayrıca eyeliner çeşitleri kalem, jel ve likit olarak da birbirinden ayrılmaktadır. En kolay uygulanabilir olanı ise kalem eyelinerdır.

Eyelinerı kolay çekmek için eğer bu işte yeni iseniz eyeliner çekerken noktalar koyun ve sonrasında da bu noktaları birleştirin. Yine nokta yerine kesik çizgiler yaparak eyeliner çekmek de basit yöntemler arasında bulunmaktadır.

En çok yapılan hatalardan biri de eyeliner çekerken cildi germek ya da çekiştirmektir. Bunu yapmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SGK Rapor Parası Hesaplama